• Lukk
  • Aasmoe, Gunnhild

    Nordland fylkeskommune

    75 65 03 5190 29 95 20

    gunnhild.aasmoe@nfk.no

    Kontaktperson for Botnia-Atlantica

  • Andersen, Bjørn Terje

    Hedmark fylkeskommune

    +47 62 54 44 41+47 913 45 080

    bjoern-terje.andersen@hedmark.org

    Programkoordinator Interreg Sverige-Norge, delområde Indre Skandinavia

  • Clarke, Kate

    Hordaland fylkeskommune

    +47 55 23 93 06

    kate.clarke@hfk.no

    Nasjonalt kontaktpunkt Interreg IVB Nordsjøprogrammet

  • Eide, Jon Halvard

    Vest-Agder fylkeskommune

    +47 916 97 522

    jonhalvard.eide@vaf.no

    Nasjonalt kontaktpunkt for INTERREG Europe

  • Elden, Kari Mette

    Sør-Trøndelag fylkeskommune

    +47 73 86 64 19+47 922 19 777

    kari.mette.elden@stfk.no

    Programkoordinator Interreg Sverige-Norge

  • Gulsrud, Morten

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 22 24 70 47

    morten.gulsrud@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkningskomitéen for ØKS og styringskomitéen for URBACT

  • Hagen, Erik

    Hedmark fylkeskommune

    +47 62 54 44 36+47 952 05 296

    erik.hagen@hedmark.org

    Rådgiver Interreg IVA Sverige-Norge, Indre Skandinavia

  • Hansen, Thomas

    Østfold fylkeskommune

    +47 69 11 74 93+47 995 99 629

    thohan19@ostfoldfk.no

    Programansvarlig Norsk forvaltende organisasjon, Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Jawahir, Ian

    Troms fylkeskommune

    +47 777 88 168

    ian.jawahir@tromsfylke.no

    Kontaktperson, delområde Nord og Sapmi

  • Jon P. Knutsen

    Oxford Research AS

    958 97 605

    jon.p.knutsen@uia.no

    Nasjonalt kontaktpunkt for ESPON.

  • Nygaard, Eli

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 22 24 70 48+47 920 81 445

    eli.nygaard@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkningskomiteene for Interreg VA Sverige-Norge, Interreg VA Nord og Interreg VA Botnia-Atlantica

  • Sæternes, Ann Irene

    Østlandssamarbeidet

    +47 61 28 93 53+47 958 32 758

    ann-irene.saeternes@oppland.org

    Koordinator for Interreg VB Østersjøprogrammet (Baltic Sea Region)

  • Solstad, Jan Martin

    Finnmark fylkeskommune

    +47 78 96 31 23+47 414 50 550

    jan@kolarctic.no

    Kontaktperson for naboskapsprogrammet Kolarctic ENPI CBC og Nord-programmet

  • Thorgersen, Lena

    Nordland fylkeskommune

    +47 975 49 698

    lt@nfk.no

  • Trønsdal, Sidsel

    Nord-Trøndelag fylkeskommune

    +47 74 11 10 55+47 924 53 163

    sidsel.tronsdal@ntfk.no

    Kontaktperson Interreg Sverige-Norge og Interreg VA Nord/Sápmi, sørsamisk område.