• Lukk
  • Ann Irene Sæternes

    Østlandssamarbeidet

    +47 95 83 27 58

    annsa@viken.no

    Koordinator for Interreg Østersjøprogrammet (Baltic Sea Region)

  • Birgitte Wohl Sem

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +4722247016+4790150981

    Birgitte-Wohl.Sem@kmd.dep.no

    Utredningsleder, Regionalpolitisk avdeling

  • Bjørn Terje Andersen

    Innlandet fylkeskommune

    +47 62 54 44 41+47 91 34 50 80

    bjorn.terje.andersen@innlandetfylke.no

    Programkoordinator Interreg Sverige-Norge, delområde Indre Skandinavia

  • Dawn Marie Syvertsen

    Vestfold og Telemark fylkeskommune

    +47 90 68 12 87

    Kontaktperson EU-programmer

  • Eilen Wibeke Bruun Zakariassen

    Nordland fylkeskommune

    +4775650104+4797776794

    eilzak@nfk.no

    Rådgiver Internasjonalt kontor

  • Elin Bjørnstad

    Innlandet fylkeskommune

    994 44733994 44733

    elin.bjornstad@innlandetfylke.no

    Rådgiver

  • Erik Hagen

    Innlandet fylkeskommune

    +47 95 20 52 96

    erik.hagen@innlandetfylke.no

    Najonalt kontaktpunkt ESPON

  • Frode Frisvoll

    Viken fylkeskommune

    +47 32 30 00 00+47 97 78 90 87

    frodef@viken.no

    Økonomiansvarlig norsk forvaltende organisasjon, Interreg Øresund-Kattegatt-Skagerrak

  • Gerd Slinning

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 92 61 79 65

    gerd.slinning@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkningskomiteen i Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak, Kommunal- og moderniseringsdepartementet

  • Gørill Elisabeth Brodahl

    Viken fylkeskommune

    +47 94 81 01 27

    gorillb@viken.no

    Kontaktperson for Viken i Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Helmik Slora Kristiansen

    Innlandet fylkeskommune

    +47 47 02 86 18

    helmik.slora.kristiansen@innlandetfylke.no

    Rådgiver Interreg Sverige-Norge, Indre Skandinavia

  • Ian Jawahir

    Troms og Finnmark fylkeskommune

    +47 474 55 357+47 474 55 357

    ian.jawahir@tffk.no

    Kontaktperson, delområde Nord

  • Ingebjørg Fiskum

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 22 24 70 54+47 99 59 09 87

    ingebjorg.fiskum@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkingskomiteen i Interreg Europe og kontaktperson for URBACT og Interact

  • Jan Edøy

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 46 94 25 25+47 46 94 25 25

    Jan.Edoy@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkningskomiteen for Interreg Sverige-Norge. Kontaktperson for ESPON og Kolarctic.

  • Jan Martin Solstad

    Finnmark og Troms fylkeskommune

    +47 78 96 31 23+47 41 45 05 0

    jan@kolarctic.no

    Kontaktperson for naboskapsprogrammet Kolarctic ENPI CBC

  • Jon Halvard Eide

    Agder fylkeskommune

    +47 91 69 75 22

    Jon.Halvard.Eide@agderfk.no

    Nasjonalt kontaktpunkt for INTERREG Europe, og kontaktperson for Agder i Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Kate Clarke

    Vestland fylkeskommune

    +47 93 46 76 45+47 93 46 76 45

    kate.clarke@vlfk.no

    Nasjonalt kontaktpunkt Interreg Nordsjøprogrammet

  • Lars Holmer-Hoven

    Agder fylkeskommune

    +47 41 66 54 28

    Lars.Holmer-Hoven@agderfk.no

    Kontaktpersoner for Agder, Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Lisbeth Nylund

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 90 97 71 73+47 90 97 71 73

    Lisbeth.Nylund@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkingskomiteen for Nordlig Periferi og Arktis.
    Medlem i overvåkingskomiteen for Kolarctic CBC

  • Marthe Hoddevik Jensen

    Oslo kommune

    +47 23 46 16 14

    marthe.hoddevik.jensen@byr.oslo.kommune.no

    Kontaktperson for Oslo kommune i Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Olav Mydland

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 97 71 91 00+47 97 71 91 00

    olav.mydland@kmd.dep.no

    Førstekonsulent, Regionalpolitisk avdeling i KMD, Interreg Østersjøprogrammet

  • Sidsel Trønsdal

    Trøndelag fylkeskommune

    +47 92 45 31 63+47 92 45 31 63

    sidtr@trondelagfylke.no

    Kontaktperson Interreg Sverige-Norge og Interreg Nord/Sápmi, sørsamisk område.

  • Stig Are Skoglund

    Innlandet fylkeskommune

    +47 62 54 44 45+47 95 72 84 58

    Kontaktperson Interreg Sverige-Norge, Indre Skandinavia

  • Thomas André Hansen

    Viken fylkeskommune

    +47 32 30 00 00+47 99 59 96 29

    thomashan@viken.no

    Programansvarlig Norsk forvaltende organisasjon, Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Vidar Jensen

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    Vidar-Martin-Hasle.Jensen@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkningskomiteen i Interreg Nordsjøprogrammet, Kommunal- og moderniseringsdepartementet

  • Zdenek Dvorak

    Nordland fylkeskommune

    +75 65 03 27+47 46 76 22 38

    zdedvo@nfk.no

    Nasjonalt kontaktpunkt Interreg Nordlig Periferi og Arktis