• Lukk
  • Andersen, Bjørn Terje

    Hedmark fylkeskommune

    +47 62 54 44 41+47 913 45 080

    bjoern-terje.andersen@hedmark.org

    Programkoordinator Interreg Sverige-Norge, delområde Indre Skandinavia

  • Axel Rød

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 918 11 604

    axel.rod@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkningskomiteen i Interreg Østersjøprogrammet, Kommunal- og moderniseringsdepartementet

  • Blagovestka Riiser

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    2224705641437910

    blagovestka.riiser@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkningskomitten for Interreg Nord, Kommunal og moderniseringsdepartementet

  • Clarke, Kate

    Hordaland fylkeskommune

    +47 55 23 95 32+47 934 67 645

    kate.clarke@hfk.no

    Nasjonalt kontaktpunkt Interreg VB Nordsjøprogrammet

  • Eide, Jon Halvard

    Vest-Agder fylkeskommune

    +47 916 97 522

    jonhalvard.eide@vaf.no

    Nasjonalt kontaktpunkt for INTERREG Europe

  • Elden, Kari Mette

    Sør-Trøndelag fylkeskommune

    +47 73 86 64 19+47 922 19 777

    kari.mette.elden@stfk.no

    Programkoordinator Interreg Sverige-Norge

  • Frode Frisvoll

    Østfold fylkeskommune

    +4797789087

    frodefr@ostfoldfk.no

  • Gerd Slinning

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    92617965

    gerd.slinning@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkningskomiteen i Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak, Kommunal- og moderniseringsdepartementet

  • Gunnhild Aasmoe

    Nordland fylkeskommune

    75 65 03 5190 29 95 20

    gunnhild.aasmoe@nfk.no

    Kontaktperson for Botnia-Atlantica

  • Hagen, Erik

    Hedmark fylkeskommune

    +47 62 54 44 36+47 952 05 296

    erik.hagen@hedmark.org

    Rådgiver Interreg IVA Sverige-Norge, Indre Skandinavia

  • Halvorsen, Anja Husa

    Akershus fylkeskommune

    +47 920 99 423

    Anja.Husa.Halvorsen@akershus-fk.no

    Kontaktperson for Øresund-Kattegat-Skagerrak i Akershus

  • Holtan, Espen

    Østfold fylkeskommune

    +4790503601

    eaholtan@ostfoldfk.no

  • Ida Mathilde Stang

    Østfold fylkeskommune

    +4799596272

    idamst@ostfoldfk.no

  • Ingebjørg Fiskum

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 22 24 70 5499590987

    ingebjorg.fiskum@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkingskomiteen i Interreg Europe og kontaktperson for URBACT, ESPON og Interact

  • Iver Grøtting Prestkvern

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    90521615

    iver-grotting.prestkvern@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkningskomiteene i Interreg Sverige-Norge og Interreg Botnia-Atlantica, Kommunal- og moderniseringsdepartementet

  • Jawahir, Ian

    Troms fylkeskommune

    +47 777 88 168

    ian.jawahir@tromsfylke.no

    Kontaktperson, delområde Nord og Sapmi

  • Lars Holmer-Hoven

    Aust-Agder fylkeskommune

    +47 41665428

    lars.holmer-hoven@austagderfk.no

    Internasjonal koordinator, Aust-Agder fylkeskommune

  • Lisbeth Nylund

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 22 24 70 06+47 90 97 71 73

    lisbeth.nylund@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkingskomiteen for Nordlig Periferi og Arktis.
    Medlem i overvåkingskomiteen for Kolarctic ENI

  • Moan, Torill

    Nordland fylkeskommune

    +47 75 65 03 27+47 918 64 966

    toril.moan@nfk.no

    Kontaktperson Nord-programmet

  • Olafsen, Per Jørgen

    Vestfold fylkeskommune

    +47 33 34 42 19+47 932 66 094

    erjoergeno@vfk.no

    Kontaktperson Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Sæternes, Ann Irene

    Østlandssamarbeidet

    +47 61 28 93 53+47 958 32 758

    ann-irene.saeternes@oppland.org

    Koordinator for Interreg VB Østersjøprogrammet (Baltic Sea Region)

  • Solstad, Jan Martin

    Finnmark fylkeskommune

    +47 78 96 31 23+47 414 50 550

    jan@kolarctic.no

    Kontaktperson for naboskapsprogrammet Kolarctic ENPI CBC og Nord-programmet

  • Thomas André Hansen

    Østfold fylkeskommune

    +47 995 99 629

    thohan19@ostfoldfk.no

    Programansvarlig Norsk forvaltende organisasjon, Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Thorgersen, Lena

    Nordland fylkeskommune

    +47 975 49 698

    lt@nfk.no

  • Trond Myrland

    Buiskerud fylkeskommune

    +4795889227

    Trond.Myrland@bfk.no

    Internasjonal rådgiver, Buskerud fylkekommune

  • Trønsdal, Sidsel

    Nord-Trøndelag fylkeskommune

    +47 74 11 10 55+47 924 53 163

    sidsel.tronsdal@ntfk.no

    Kontaktperson Interreg Sverige-Norge og Interreg VA Nord/Sápmi, sørsamisk område.

  • Vidar Jensen

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    Vidar-Martin-Hasle.Jensen@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkningskomiteen i Interreg Nordsjøprogrammet, Kommunal- og moderniseringsdepartementet

  • Zdenek Dvorak

    Nordland fylkeskommune

    +47 46 76 22 38

    zdedvo@nfk.no

    Kontaktperson, Nordlig Periferi og Arktis