• Lukk
  • Ann Irene Sæternes

    Østlandssamarbeidet

    +47 95 83 27 58

    annsa@viken.no

    Koordinator for Interreg VB Østersjøprogrammet (Baltic Sea Region)

  • Bjørn Terje Andersen

    Innlandet fylkeskommune

    +47 62 54 44 41+47 91 34 50 80

    bjorn.terje.andersen@innlandetfylke.no

    Programkoordinator Interreg Sverige-Norge, delområde Indre Skandinavia

  • Dawn Marie Syvertsen

    Vestfold og Telemark fylkeskommune

    +47 90 68 12 87

    Kontaktperson EU-programmer

  • Erik Hagen

    Innlandet fylkeskommune

    +47 95 20 52 96

    erik.hagen@innlandetfylke.no

    Najonalt kontaktpunkt ESPON

  • Espen Holtan

    Viken fylkeskommune

    +47 32 30 00 00+47 90 50 36 01

    espenho@viken.no

  • Finn Samuelsen

    finn.samuelsen@hiof.no

  • Frode Frisvoll

    Viken fylkeskommune

    +47 32 30 00 00+47 97 78 90 87

    frodef@viken.no

    Økonomiansvarlig norsk forvaltende organisasjon, Interreg Øresund-Kattegatt-Skagerrak

  • Gerd Slinning

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 92 61 79 65

    gerd.slinning@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkningskomiteen i Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak, Kommunal- og moderniseringsdepartementet

  • Gørill Elisabeth Brodahl

    Viken fylkeskommune

    +47 94 81 01 27

    gorillb@viken.no

    Kontaktperson for Viken i Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Gunnhild Aasmoe

    Nordland fylkeskommune

    +47 75 65 03 51+47 90 29 95 20

    gunnaas@nfk.no

    Kontaktperson for Botnia-Atlantica

  • Helmik Slora Kristiansen

    Innlandet fylkeskommune

    +47 47 02 86 18

    helmik.slora.kristiansen@innlandetfylke.no

    Rådgiver Interreg Sverige-Norge, Indre Skandinavia

  • Ian Jawahir

    Troms og Finnmark fylkeskommune

    +47 77 78 81 68

    Kontaktperson, delområde Nord og Sapmi

  • Ida Mathilde Stang

    Østfold fylkeskommune

    +4799596272

    idamst@ostfoldfk.no

  • Ingebjørg Fiskum

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 22 24 70 54+47 99 59 09 87

    ingebjorg.fiskum@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkingskomiteen i Interreg Europe og kontaktperson for URBACT og Interact

  • Jan Edøy

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 22 24 70 34+47 46 94 25 25

    Jan.Edoy@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkningskomiteen for Interreg Sverige-Norge og ESPON, kontaktperson Østersjøprogrammet og Østersjøstrategien

  • Jan Martin Solstad

    Finnmark og Troms fylkeskommune

    +47 78 96 31 23+47 41 45 05 0

    jan@kolarctic.no

    Kontaktperson for naboskapsprogrammet Kolarctic ENPI CBC

  • Jon Halvard Eide

    Agder fylkeskommune

    +47 91 69 75 22

    Jon.Halvard.Eide@agderfk.no

    Nasjonalt kontaktpunkt for INTERREG Europe, og kontaktperson for Agder i Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Karen Anne Kjendlie

    Vestfold og Telemark fylkeskommune

    +47 97 76 49 46

    Kontaktperson, Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Kate Clarke

    Vestland fylkeskommune

    +47 55 23 95 32+47 93 46 76 45

    kate.clarke@vlfk.no

    Nasjonalt kontaktpunkt Interreg VB Nordsjøprogrammet

  • Kjetil Haugbro
    +47 981 36 616

    kjetil@blenderco.no

  • Lars Holmer-Hoven

    Agder fylkeskommune

    +47 41 66 54 28

    Lars.Holmer-Hoven@agderfk.no

    Kontaktpersoner for Agder, Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Lena Thorgersen

    Nordland fylkeskommune

    +47 75 65 03 04+47 97 54 96 98

    zdedvo@nfk.no

  • Linda Mosand

    Finnmark og Troms fylkeskommune

    +47 78 96 30 92 +47 91 36 70 79

    Kontaktperson for naboskapsprogrammet Kolarctic ENPI CBC

  • Lisbeth Nylund

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    +47 22 24 70 06+47 90 97 71 73

    Lisbeth.Nylund@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkingskomiteen for Nordlig Periferi og Arktis.
    Medlem i overvåkingskomiteen for Kolarctic ENI

  • Marthe Hoddevik Jensen

    Oslo kommune

    +47 23 46 16 14

    marthe.hoddevik.jensen@byr.oslo.kommune.no

    Kontaktperson for Oslo kommune i Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Sidsel Trøndsdal

    Trøndelag fylkeskommune

    +47 74 17 52 17+47 92 45 31 63

    sidtr@trondelagfylke.no

    Kontaktperson Interreg Sverige-Norge og Interreg VA Nord/Sápmi, sørsamisk område.

  • Stig Are Skoglund

    Innlandet fylkeskommune

    +47 62 54 44 45+47 95 72 84 58

    Kontaktperson Interreg Sverige-Norge, Indre Skandinavia

  • Thomas André Hansen

    Viken fylkeskommune

    +47 32 30 00 00+47 99 59 96 29

    thomashan@viken.no

    Programansvarlig Norsk forvaltende organisasjon, Interreg Øresund-Kattegat-Skagerrak

  • Torill Moan

    Nordland fylkeskommune

    +47 75 65 03 27+47 91 86 49 66

    toril.moan@nfk.no

    Kontaktperson Nord-programmet

  • Vidar Jensen

    Kommunal- og moderniseringsdepartementet

    Vidar-Martin-Hasle.Jensen@kmd.dep.no

    Medlem i overvåkningskomiteen i Interreg Nordsjøprogrammet, Kommunal- og moderniseringsdepartementet